Kthehu lart

Trafiku bllokohet, nga shoferi që shikonte fotografi në rrjetin social

Trafiku bllokohet, nga shoferi që shikonte fotografi në rrjetin social GazetaExpress

Shoferi i njohur vetëm si Smith, ka postuar fotografitë ku shihet një drejtues që ka ndaluar në mes të një rruge në Londër dhe shikonte fotografi në telefon.

Për një kohë të konsiderueshme, ai ka bllokuar trafikun duke shkaktuar kolonë të gjatë prapa tij, transmeton Telegrafi.

“E kisha përpara dhe i bija borisë, për t’i tërhequr vëmendje. Ishte e kotë”, ka thënë Smith lidhur me rastin.

Pasi nuk dihet se çfarë targa i kishte makina BMW, nuk mund të zbulohet identiteti i shoferit që shkaktoi tollovi.

  Data: 10 Nentor 2017 06:29
  Autori: GazetaExpress
  • Opel Corsa në version tërësisht elektrik

   Opel Corsa në version tërësisht elektrik 0

  Të tjera

  • Audi SQ5 i ri supersportiv

   Audi SQ5 i ri supersportiv 0

  • Motorola vjen me tablet të ri

   Motorola vjen me tablet të ri 0