Kthehu lart

Shuhet Windows Phone

Shuhet Windows Phone GazetaExpress

Microsoft do të ndaloj zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone.

Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft, përmes rrjetit social Twitter ka njoftuar se do të ndërpritet zhvillimi i aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone, transmeton Express. Ai ka njoftuar se përkrahja për telefonët e tanishëm do të vazhdoj me arnime të sigurisë dhe problemeve tjera.

  Data: 10 Tetor 2017 13:50
  Autori: GazetaExpress
  • Po merr formë versioni më i vogël i MINI Countryman

   Po merr formë versioni më i vogël i MINI Countryman 0

  Të tjera