Kthehu lart

Litchfield Audi RS3 Quattro [FOTO]

Litchfield Audi RS3 Quattro [FOTO] GazetaExpress

Është më e vogël së Ford Focus kjo vjen më e fuqishme.

Litchfield ka modifikuar modelin RS3 duke rritur fuqinë e motorit bazë nga 395 KF dhe 380 Nm torkë në 500 KF dhe 656 Nm torkë, transmeton Express. Kjo është arritur falë avancimeve dhe modifikimeve në motorin 2.5-litër turbo TFSI.

    Data: 10 Janar 2018 11:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera