Kthehu lart

Kështu duket BMW X2

Kështu duket BMW X2 GazetaExpress

Seria e më e re e fotografive tregojnë crossoverin e ri BMW në edicionin e prodhimit.

Fotografi ka xhiruar një nga kopjet e para-prodhimit të BMW X2 në një kamion rimorkio, dhe automjeti ishte pothuajse tërësisht i privuar nga "kamuflazhi" që ishte veshur në fotot e mëparshme.

Ndonëse pritej të debutonte në panairin e Frankfurtit, kjo nuk ndodhi dhe duhet të pritet edhe pak kohë për premierën zyrtare të modelit të prodhuesit gjerman.

  Data: 12 Tetor 2017 01:29
  Autori: GazetaExpress
  • Po merr formë versioni më i vogël i MINI Countryman

   Po merr formë versioni më i vogël i MINI Countryman 0

  Të tjera