Kthehu lart

I shqetësoi zhurma, ja çfarë i bëjnë kalimtarët Lamborginit (Video)

I shqetësoi zhurma, ja çfarë i bëjnë kalimtarët Lamborginit (Video) GazetaExpress

Shumë njerëz e adhurojnë makinën italiane Lamborghini, për shkak të tingujve të mahnitshëm që lëshon kur ndizet dhe lëviz.

Por, ka të tillë që e duan qetësinë, veçanërisht në orët e hershme të mëngjesit dhe e konsiderojnë zhurmë atë që lëshon motori i super-makinës, raporton Telegrafi.

Më poshtë janë përmbledhur disa raste, kur kalimtarët dhe banorët janë bezdisur nga modele të ndryshme nga Lamborghini.

Ndersa njëri e ka pështyrë një Aventador i cili e frikësoi kur ngriti shpejtësi, një tjetër i ka zbrazur kafenë një modeli tjetër për shkak të acarimit.

guy spills coffee on loud lamborghini..

Guy is mad and angry at loud Lamborghini Aventador, People angry at loud supercars and sportscars. Lamborghini Aventador owner showing off gets what he deserves. Subscribe for more videos! ►http://goo.gl/GnNCMS

    Data: 12 Gusht 2017 03:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera