Kthehu lart

Dua Lipa konfirmon listën e këngëve të albumit (FOTO)

Dua Lipa konfirmon listën e këngëve të albumit (FOTO) GazetaExpress

Ndërsa nesër pritet që Dua Lipa të publikojë këngën e saj më të re “Lost In Your Light”, të cilën e sjellë në bashkëpunim me artistin amerikan Miguel

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa pritet që shumë shpejt të publikojë albumin e saj të parë.

Të gjithë fansat janë kurioz të dinë se sa këngë dhe cilat këngë do t’i përmbajë albumi i parë i Duas dhe këtë ju mund ta mësoni tashmë sepse Dua ka publikuar listën e këngëve që do të përmbajë albumi.

Ndërsa nesër pritet që Lipa të publikojë këngën e saj më të re “Lost In Your Light”, të cilën e sjellë në bashkëpunim me artistin amerikan Miguel. Albumi i cili do t’i përmbajë 17 këngë, pritet të lansohet zyrtarisht më 2 qershor. 

    Data: 21 Prill 2017 03:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera